Ayhan Kanber
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ayhan Kanber

Güncel Paylaşım Platformu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Age of Empires II HD Edition - Resimli Oyun Kurulumu

YazarMesaj
Admin
Admin

Age of Empires II HD Edition - Resimli Oyun Kurulumu Empty
MesajKonu: Age of Empires II HD Edition - Resimli Oyun Kurulumu   Age of Empires II HD Edition - Resimli Oyun Kurulumu EmptySalı Tem. 28, 2015 8:38 am

Age of Empires II HD Edition - Resimli Oyun Kurulumu 114_ageofempiresiihdedition_bywar36

Age of Empires II HD Edition oyununun resimli kurulum anlatımıdır. Kurulum işlemi standart ISO şeklinde. Bunun diğer Age of Empires 2 oyunundan farkı nedir derseniz bu HD Edition yani yeni ekran kartı olan bilgisayarlar için geliştirilmiş sürümü. Konu devamından adımları uygulayarak kolaylıkla kurabilir ve oynayabilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler.

Age of Empires II HD Edition - Resimli Oyun Kurulumu 248_resimli-anlatim-1

Age of Empires II HD Edition - Resimli Oyun Kurulumu 102_resimli-anlatim-2

Eğer oyunu indirmediyseniz aşağıdaki linkten oyunu indirmeniz lazım. Şimdi gelelim oyunun kurulumun anlatmaya ilk önce indirdiğiniz RAR uzantılı dosyayı klasöre çıkartmanız gerekir, daha sonrasında ise klasörün içeriğinde bir adet ISO kalıp dosyası mevcuttur. ISO kalıp dosyasını bilgisayarınıza yerleştiriniz. Açılan otomatik kullan penceresinden oyunun setup exe'sine tıklayınız, tıkladıktan sonra ise küçük bir pencere açılır, tamam diyerek, kurulum sihirbazının açılmasını bekleyin. Kurulum sihirbazı açıldığı zaman ise "Next" butonuna tıklayınız.

Age of Empires II HD Edition - Resimli Oyun Kurulumu 176_resimli-anlatim-3

Age of Empires II HD Edition - Resimli Oyun Kurulumu 49_resimli-anlatim-4

Age of Empires II HD Edition - Resimli Oyun Kurulumu 217_resimli-anlatim-5

Age of Empires II HD Edition - Resimli Oyun Kurulumu 147_resimli-anlatim-6

Daha sonra ki ekranda ise yapmanız gereken kurulumun dosyaları nerede muhafaza etmesini belirlemek için "Browsee" sekmesinden kurulumun dizinini belirleyiniz, belirledikten sonra da "Next" butonuna tıklayarak bir sonra ki aşamaya geçebilirsiniz. Bir sonra ki aşamada ise iki adet kutucuğu seçiniz, seçtikten sonra ise "Next" butonuna tıklayınız, son aşamada ise "Install" butonuna tıklayınız ve kurulumun bitmesini beklemeniz gerekir.

Age of Empires II HD Edition - Resimli Oyun Kurulumu 141_resimli-anlatim-7

Age of Empires II HD Edition - Resimli Oyun Kurulumu 92_resimli-anlatim-8

Age of Empires II HD Edition - Resimli Oyun Kurulumu 66_resimli-anlatim-9

Age of Empires II HD Edition - Resimli Oyun Kurulumu 20_resimli-anlatim-10

Age of Empires II HD Edition - Resimli Oyun Kurulumu 186_resimli-anlatim-11

Kurulum bitmiştir, şimdi gelelim crack işlemine ISO kalıp dosyasının içerisinde bir adet crack adlı klasör mevcuttur, o klasörün içerisine giriniz içerisinde ki 3 adet dosyayı kopyalayıp oyunu kurduğunuz dizine kopyaladığınız zaman oyun cracklenmiş olacaktır, daha sonrasında oyunu rahat bir şekilde oynayabilirsiniz.

Age of Empires II HD Edition - Resimli Oyun Kurulumu 42_resimli-anlatim-12

Age of Empires II HD Edition - Resimli Oyun Kurulumu 78_resimli-anlatim-13

Age of Empires II HD Edition - Resimli Oyun Kurulumu 66_resimli-anlatim-14

Age of Empires II HD Edition - Resimli Oyun Kurulumu 124_resimli-anlatim-15

Age of Empires II HD Edition - Resimli Oyun Kurulumu 21_resimli-anlatim-16

Age of Empires II HD Edition - Resimli Oyun Kurulumu 218_resimli-anlatim-17

İyi Oyunlar.
https://ayhankanber.hareketforum.net

Age of Empires II HD Edition - Resimli Oyun Kurulumu
1 sayfadaki 1 sayfası